O PROJEKCIE

O roli szkoły "w edukacji rowerowej"

Konferencja, która odbyła się 27 października w śląskim Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach.
  „Rowerowa Szkoła” to ogólnopolski projekt edukacyjnym skierowany do dzieci i młodzieży liceów, gimnazjów i ostatnich klas szkół  podstawowych.

Podstawowymi celami projektu są: promocja codziennej jazdy rowerem wraz z praktyczną podpowiedzią jak to robić bezpiecznie oraz zainicjowanie i wsparcie zmian w szkołach, aby stały się one bardziej przyjazne rowerzystom. Istota projektu polega na ukazaniu odbiorcy szerszego kontekstu powszechnego wykorzystywania roweru (...)
  Projekt „Rowerowa Szkoła” realizowany jest w ramach ogólnopolskiej sieci organizacji rowerowych Miasta dla Rowerów Operatorem projektu jest Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.

Miasta dla Rowerów (MdR) to ogólnopolska sieć organizacji i osób działających na rzecz praw rowerzystów i popularyzacji roweru jako przyjaznego dla środowiska środka transportu w mieście i poza nim.

Wyniki Rowerowy Maj

To była fajna akcja!

Piknik rowerowy

Klasa 6d z wychowawcą i rodzicami wybrali się rowerami na piknik rowerowy

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Klasy 4-6 przygotowały się do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Jazda przebiegła bardzo dobrze.

Niedługo egzamin.

Wycieczka do lasu Osobowickiego

Rodzinna wycieczka do lasu Osobowickiego

Egzamin praktyczny na kartę rowerową

W atrium naszej szkoły odbył się egzamin z techikim jazdy rowerem

WROCŁAWSKIE ŚWIĘTO ROWERZYSTY

05.06.2016 r. byliśmy na Wrocławskim Święcie Rowerzysty.

Było super rowerowo !!!