tytul: Wrocławska edycja Rowerowej Szkoły w roku 2017/2018tytul: podziekowania za zbiórke na polakpotrafri.pltytul: Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017tytul: O roli szkoły w edukacji rowerowejtytul: Konferencja w Szczecinie *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka*tytul: Konferencja w Poznaniu **Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka**tytul: Konferencja w Łodzi * Współczesne wyzwania edukacyjne  w zakresie zrównoważonego transportu  i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze.  Dobra praktyka *tytul: Konferencja *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze*

WROwerowy Serwis – rowerowa akcja dla Wrocławian!

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa objęła patronatem akcję „WROwerowy Serwis” organizowaną przez centrum handlowe Wrocław Fashion Outlet. Inicjatywa ma zachęcić mieszkańców miasta do przesiadania się z samochodów na rowery i pomóc Wrocławianom w odpowiednim przygotowaniu jednośladów do sezonu. W jej ramach – do 28 marca będzie można m.in. dokonać bezpłatnego przeglądu roweru i go ozdobić.

14 marca 2021r.

WROwerowy Serwis to przestrzeń, która od 15 do 28 marca powstanie przed wrocławskim centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet przy ul. Granicznej 2.
W specjalnym kontenerze czekać będą mechanicy wykonujący przeglądy jednośladów, znajdzie się stanowisko personalizacji rowerów, ubrań i akcesoriów, a w weekendy spotkać będzie można przedstawicieli Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej. Stowarzyszenie będzie edukowało w obszarze bezpiecznej jazdy po Wrocławiu, rozdawało broszury informacyjne, a także specjalne naklejki.


Z bezpłatnego przeglądu roweru i drobnych napraw będą mogli skorzystać klienci Wrocław Fashion Outlet po okazaniu paragonu z centrum na dowolną kwotę – najpóźniej dzień po zakupie.
Przegląd składa się z:

- czyszczenia i smarowania łańcucha,

- kontroli zużycia napędu,

- regulacji hamulców i przerzutek,

- pompowania opon,

- testu wszystkich mechanizmów łożyskowych,

- dokręcenia nakrętek piast, sterów i korbowodu.

 

Będzie można także ozdobić swój rower lub przyniesione ubrania i akcesoria poprzez naniesienie na nie różnych przygotowanych wzorów lub ręcznego malowania farbami.
Opcja ozdabiania będzie dodatkowo dostępna dla klientów, którzy zrobią zakupy w ramach programu lojalnościowego centrum o nazwie Wrocław Fashion Club. Jego członkiem można zostać w kilka minut pobierając aplikację lub rejestrując się w punkcie informacji w centrum handlowym.

 

Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na Facebooku oraz stronie internetowej
Wrocław Fashion Outlet: www.wroclawfashionoutlet.com.

Do programu Wrocław Fashion Club, który daje przepustkę do ozdobienia roweru, a także ubrań i akcesoriów, można przystąpić tutaj: https://wroclawfashionoutlet.com/o-fashion-club


Czas i miejsce pracy WROwerowego Serwisu:
Dni otwarcia: 15.03. – 28.03.
Godziny otwarcia: PON – SOB: 11:00 - 19:00, NIEDZIELA (28.03): 11:00 - 19:00
Miejsce: parkingu przed centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet - od strony wejścia głównego.

Ranking na najlepszy artykuł: Aby wziąc udział w głosowaniu, należy zarejestrować się w seriwisie
zaglosuj:
zobacz
autor pracy: 1
Kaśka Chrząszcz
1
dolnośląskie
sprawiedliwy@handel.pl
terra ---- DyLu2011--- 1
link terra