tytul: Wrocławska edycja Rowerowej Szkoły w roku 2017/2018tytul: Reforma karty rowerowejtytul: podziekowania za zbiórke na polakpotrafri.pltytul: O roli szkoły w edukacji rowerowejtytul: Konferencja w Szczecinie *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka*tytul: Konferencja w Poznaniu **Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka**tytul: Konferencja w Łodzi * Współczesne wyzwania edukacyjne  w zakresie zrównoważonego transportu  i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze.  Dobra praktyka *tytul: Konferencja *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze*

Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017

18 maja 2017r.

Drodzy Państwo,
prosimy o rozpropagowanie naszej kampanii crowfundingowej dotyczącej pozyskania funduszy na Wrocławskie Święto Rowerzysty 11 czerwca 2017r.

Mamy dwa cele:

  1. Reklama Święta Rowerzysty , zaproszenie możliwie najwiekszej ilości rowerzystów i sympatyków rowerów.
  2. Wsparcie finansowe choćby niewielkim datkiem. Pozwoli nam to zdobyć autonomię w organizacji wydarzenia : https://polakpotrafi.pl/projekt/wroclawskie-swieto-rowerzysty

Święto Rowerzyty jest coroczną imprezą, składającą się z parady rowerowej, podczas której różnobarwny, rodzinny peleton rowerzystów przejeżdża niezbyt długą trasę przez miasto w kierunku pikniku. Na rowerowym pikniku czekają atrakcje, prezentacje i konkursy. Nagrodami są odjazdowe rowery i akcesoria rowerowe.

Święto Rowerzysty to przede wszystkim zaproszenie do sympatycznej zabawy. Nasza misja polega na budowie zaufania oraz dzielenie się serdecznością pomiędzy uczestnikami miejskiego ruchu ulicznego, Liczymy na uświadomienie kierowcom, że większość rowerzystów to młodzież, dzieci - więc co najmniej moralnym obowiązkiem jest traktowanie ich z wyrozumiałością, przychylnie.

Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy:
https://polakpotrafi.pl/projekt/wroclawskie-swieto-rowerzysty

Ranking na najlepszy artykuł: Aby wziąc udział w głosowaniu, należy zarejestrować się w seriwisie
zaglosuj:
zobacz
autor pracy: 1
Kaśka Chrząszcz
1
dolnośląskie
sprawiedliwy@handel.pl
terra ---- DyLu2011--- 1
link terra