tytul: Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017tytul: O roli szkoły w edukacji rowerowejtytul: Konferencja w Szczecinie *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka*tytul: Konferencja w Poznaniu **Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka**tytul: Konferencja *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze*tytul: Konferencja *Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze*tytul: relacja: konferencja w Sejmietytul: Konkurs Rowerowa Szkoła 2015

Konferencja w Łodzi " Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka "

Fundacja Normalne Miasto - Fenomen oraz  Wrocławska Inicjatywa Rowerowa mają zaszczyt zaprosić na konferencję, która odbędzie się: 16 marca 2015 godz. 10:00 – 16.00 Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódź, al. Piłsudskiego 8, I piętro, sala Sejmiku (104)

1 marca 2015r.

Fundacja Normalne Miasto - Fenomen oraz Wrocławska Inicjatywa Rowerowa mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt. "Współczesne wyzwania edukacyjne w zakresie zrównoważonego transportu i bezpieczeństwa rowerzysty na drodze. Dobra praktyka", która odbędzie się:

16 marca 2015

godz. 10:00 – 16.00

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódź, al. Piłsudskiego 8,

I piętro, sala Sejmiku (104)

Prosimy o potwierdzenie obecności do 11 marca 2015

na adres e-mail:

lodz@rowerowaszkola.pl

lub tel.: 531 157 000.

Informacje organizacyjne:

obiekt dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami;

dojazd komunikacją zbiorową: tramwaje 2, 3, 6, 11, 16, 16A (al. Kościuszki/ Mickiewicza), autobusy: Z10, 57, 98, 98A (al. Piłsudskiego/ Sienkiewicza), odległość do przejścia 100-350 m w okolicy obowiązuje strefa płatnego parkowania (10 zł/ dzień); sugerujemy pozostawić samochód na parkingu CH Galeria Łódzka – opłata za 6h wynosi ok. 10 zł, odległość do przejścia: 300 m.

Program

9:30 Rozpoczęcie rejestracji gości

10:00 – 11:00

„Wyzwania w zakresie edukacji o bezpieczeństwie na podstawiedanych z raportów na temat zdarzeń z udziałem rowerzystów”; Cezary Grochowski, Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.

Prezentacja projektu „Rowerowa szkoła” (dotychczasowe działania, doświadczenia płynące z praktycznych zajęć doskonalenia jazdy rowerem); Cezary Grochowski, Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.

„Doświadczenia francuskie w edukacji rowerowej”; Olivier Schneider, Francuska Federacja Użytkowników Rowerów

11:00 przerwa kawowa

11:20 – 13:30

„Lublin rowerem. Kampania na rzecz zrównoważonych zachowań transportowych”; Michał Wolny, Towarzystwo dla Natury i Człowieka - Porozumienie Rowerowe Lublin.

„Cykloedukacja – edukacja ekologiczna młodych krakowian z zakresu zrównoważonego transportu”; Miłosz Tatara, Kraków Miastem Rowerów.

„Doświadczenia z praktycznej edukacji rowerzystów - uwarunkowania, cele wyzwania”; Michał Wolny, Towarzystwo dla Natury i Człowieka - Porozumienie Rowerowe Lublin.

WORD ze szkoleniami dla dorosłych; Tomasz Kacprzak, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi.

Kierunki zmian systemu edukacji i szkolenia rowerzystów w Polsce – otwarta dyskusja.

13:30 przerwa kawowa

14:00 – 16:00

Warsztat: korzystanie z narzędzi projektu „Rowerowa szkoła”;

Cezary Grochowski, Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.

Ranking na najlepszy artykuł: Aby wziąc udział w głosowaniu, należy zarejestrować się w seriwisie
zaglosuj:
zobacz
autor pracy: 656
Wrocław RowerowaszkolaPL
0
dolnośląskie
kontakt@rowerowaszkola.pl
RSWroclaw ---- T99p#cLn--- 0
link terra