tytul: egzamin na kartę rowerową - fotorelacjatytul: Radom: miasto dla rowerówtytul: Widoczność w ruchu drogowymtytul: Rowerkitytul: Lista sukcesów czeka na Rowerową Szkołętytul: Odblaski - to ważna rzecztytul: Rowerowa gazetka w Szkole Podstawowej nr 61tytul: Konkurs BRD

PROJEKT ROWEROWA SZKOŁA

12 stycznia 2015r.

W ramach projektu Rowerowa Szkoła odbywały sie w naszej szkole prelekcje pt  ,,Rower jest ok"- czyli dlaczego warto jeździć rowerem w mieście.Zajęcia miały formę prezentacji multimedialnej połączonej z pokazem filmowym i dyskusją. Młodzież otrzymała materiały dydaktyczne , broszury i filmy. Prelekcje prowadzili Marcin Korzonek, Magdalena Mokrzan, Cezary Grochowski ze Stowarzyszenia Wrocłwska Inicjatywa Rowerowa. W projekcje wzięły udział klasy 1A,B,C,D,E, 2C,E,F,G, oraz nauczyciele wychowania fizycznego .Podsumowaniem zajęć był quiz z atrakcyjnymi  nagrodami.

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety na stronie rowerowa szkoła. Wypełnienie ankiety może przyczynić się do polepszenia sytuacji cyklistów w naszej szkole . Należy otworzyć podgląd ankiety dla uczniów ,wypełnić i wysłać.

Informacji związanych z projektem udziela pani Katarzyna Bańcer.

[Wrocław] Liceum Ogólnokształcące Nr XVII im. Agnieszki Osieckiej - lista opublikowanych relacji:

1. PROJEKT ROWEROWA SZKOŁA (2015-01-12)
Katarzyna Bańcer- Binduga
kbancer@interia.pl