tytul: Rowerowy serwistytul: Konkursy jazdy rowerowej uczniów klas; V-VI w SP 18 –IX-X 2014/IV 2015tytul: Bezpieczne wakacjetytul: Bezpieczne ferietytul: WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS WIEDZY BRD 2015tytul: TOR SPRAWNOŚCIOWYtytul: Naprawytytul: Wyniki  szkolnego konkursu z wiedzy o ruchu drogowym grupy”0”

„Rowerowy Tydzień – EkoBezpiecznie Rowerem Po Mieście”

W pierwszej połowie czerwca w Gimnazjum Nr 4 odbył się Tydzień Bezpieczeństwa w ramach, którego były przeprowadzone zajęcia warsztatowo - edukacyjne na temat roweru

8 czerwca 2015r.

W ramach Tygodnia BRD odbyły się szkolne konkursy:

• „Rowerowy Wrocław” – plastyczny konkurs ekologiczny
  • „Rower jest OK!” – wiersz promujący turystykę rowerową.

Młodzież uczestniczyła we Wrocławskim Święcie Rowerzysty (14.06.15r.). Uczniowie z Koła Ekologicznego nakręcili film promujący  bezpieczną jazdę na rowerze. (szukaj go na naszym kanale na youtube)

W/w działania odbywają się w ramach czwartej edycji Międzyszkolnego Konkursu „Rowerowa Szkoła 2015”.

[Wrocław] Gimnazjum Nr 4 im. Ojca Świętego Jana Pawła II - lista opublikowanych relacji:

1. Rowerem bezpiecznie (2015-06-16)
  2. „Z Pamiętnika Rowerzysty z Gimnazjum 4” (2015-06-14)
  3. „Rower jest OK!* - warsztaty (2015-06-12)
  4. „Rower jest OK!* (2015-06-11)
  5. „Rowerowy Tydzień – EkoBezpiecznie Rowerem Po Mieście” (2015-06-08)
Joanna Kolk - Paruzel
jagadapa@poczta.onet.pl