tytul: Rajd rowerowytytul: Przejażdżka ze znajomymitytul: Kwietniowa masa krytycznatytul: *Tour de Zemborzyce*- zawody rowerowetytul: Zawody rowerowe z “Włóczykijem”tytul: Wycieczka rowerowa z okazji Dnia Dzieckatytul: Rajd rowerowy *JAdę, NIE TANKUJĘ!*tytul: IV Marsz Zebry

Finał VIII Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego "Rowerowy zawrót głowy"

8 czerwca 2015r.

21 maja 2015r. w Szkole Podstawowej nr 118 odbył się Finał VIII Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego „Rowerowy zawrót głowy” pod hasłem „Na rowerze-zdrowo, pięknie i ciekawie", który organizowany był we współpracy z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu pod honorowym patronatem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowali w Finale 4 laureaci, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione przez Jury. Poniżej prezentujemy końcowe wyniki:

-Filip Straszko – I miejsce w kategorii: Fotografia „Tam gdzie nie dojedziemy samochodem, a dojedziemy … rowerem”, uczniowie klas I-III; -Jakub Sobański – III miejsce w kategorii: Gra „Rajd rowerowy”, uczniowie kl.0-III; -Patryk Sowiński – wyróżnienie w kategorii: Wiersz „Pochwała roweru”, uczniowie klas I-III; -Oliwia Straszko – wyróżnienie w kategorii: Fotografia „Tam gdzie nie dojedziemy samochodem, a dojedziemy … rowerem”, uczniowie klas I-III. Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy na stronę SP nr 118 (http://www.sp118.pl/pl/linki,4.html), gdzie znajdują się ciekawe zdjęcia z gali Konkursu.

[Wrocław] Szkoła Podstawowa Nr 9 - lista opublikowanych relacji:

1. Finał VIII Międzynarodowego Konkursu Ekologiczno-Prozdrowotnego *Rowerowy zawrót głowy* (2015-06-08)
Beata Rudzka
beatarudzka@orange.pl