tytul: Rowerowo na angielskimtytul: Poznajemy mapki i trasy rowerowe Wrocławiatytul: Lekcja Rowerowa tytul: Czwartoklasiści uczą się znaków drogowychtytul: Zajęcia edukacyjne - Rower w mieście - czerwiec 2014tytul: Zbieranie wiadomości on/t świadomości uczniów dot. docierania do szkołytytul: Spotkanie *Rowerowa szkoła*tytul: Elementy drogi

MIASTA DLA ROWERÓW

We wrześniu mieliśmy spotkanie z panem Cezarym Grochowskim. Opowiadał on o programie MIASTA DLA ROWERÓW. Już od początku mówił o quizie, co bardzo zachęciło nas do uczestniczenia w zajęciach.
25 października 2014r.

Zajęcia okazały się bardzo ciekawe. Pan Cezary przygotował prezentację, w której umieścił dwa ciekawe filmy pt. „Rowerem między samochodami’’ i „Samochodem między rowerami’’. Dzieci były bardzo aktywne co potwierdziły wyniki końcowego quizu. Z klasy 5b lampki rowerowe wygrały dwie osoby. Myślę, że prezentacja podobała się nie tylko mnie. Na koniec podziękowaliśmy panu Cezaremu za miłe spotkanie. Sądzę, że takich spotkań powinno być o wiele więcej, ponieważ są bardzo ciekawe.

Oliwia Kaczkowska,
kl. 5b

[Wrocław] Szkoła Podstawowa nr 64 im. W. Broniewskiego - lista opublikowanych relacji:

1. MIASTA DLA ROWERÓW (2014-10-25)
Beata Szymczak
bszymcz@wp.pl