tytul: RODZINKA PANA STOPtytul: Czwartaki uczą sie znakow drogowychtytul: Ćwiczenia technik jazdy roweremtytul: VIII Eko-Rajd tytul: Pierwsza pomoc przedmedycznatytul: Poruszam się bezpiecznie po drodzetytul: Udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu **Rowerowa szkoła** tytul: Zajęcia

Przed kartą rowerową

Trenig jazdy na rowerze.

29 czerwca 2015r.

W czasie sprzyjąjącej pogody z uczniami klas czwartych ternowaliśmy zasady poruszania się po drodze. Trenig mial na celu prztygotowanie uczniów do zdawania egzaminu praktycznego  na kartę rowerową. Dzieci doskonaliły umiętność jazdy rowerem, wykonywania podstawowych manewrów na drodze. Jeżdzili po trasie miasteczka drogowego wymalowanego na boisku szkolnym, musieli pamiętać o zasadach ruchu drogowego.

ico
ico restauracje ico bieżacy artykuł
ico łowiska ico imprezy wrześniowe
ico gosp. rybackie ico imprezy pażdziernikowe