login:   haslo:   zarejestruj sie przypomnij dane
jak zarejestrować się jako członek druzyny rowerowej - uczeń
 
jak zarejestrować się jako lider rowerowy - nauczyciel
tytul: Regulamin konkursu ROWEROWA SZKOŁAtytul: wyniki konkursu Rowerowa Szkola 2013tytul: Konkurs „Rowerowa Szkoła” – edycja 2014tytul: Szkoły biorące udział w konkursie

Rozstrzygnięcie konkursu Rowerowa Szkoła – edycja 2014

00 00 0000r.

W edycji 2014 projektu Rowerowa Szkoła wzięło udział 229 placówek szkolnych.

Zwycięzscami konkursu są:

  1. Miejsce I
    Publiczne Gimnazjum nr 7 im. ks. St. Konarskiego  w Białymstoku
  2. Miejsce II
    Szkoła Podstawowa nr 118 we Wrocławiu
  3. Miejsce III
    Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika  we Wrocławiu


Pozostałe szkoły wyróżnione w konkursie:

4. Szkoła Podstawowa w Plewiskach
5. Gimnazjum nr 13 im. H. Wagnera w Olsztynie
6. Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewiczaw Górze
7. Szkoła Podstawowa nr 4 im. profesora Wodziczki w Luboniu
8. Gimnazjum nr 2 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
9. Zespół Szół nr 7 w Lublinie
10. Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
11. Gimnazjum Nr 28 im. Kawalerów Orderu Orła Białego we Wrocławiu  we Wrocławiu
12. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 10 im. Janusza Korczaka  we Wrocławiu
13. Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie
14. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Adama Mickiewicza w Radomiu
15. Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaullea w Poznaniu
16. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwice
17. Szkoła Podstawowa nr 75 im. Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu
18. Szkoła Podstawowa nr 64 im. W. Broniewskiego we Wrocławiu
19. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
20. Szkoła Podstawowa Nr 88 im. Stefana Żeromskiego  w Krakowie
21. Szkoła Podstawowa nr 6 im. im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
22. Szkoła Podstawowa nr 61 im. J.Piłsudskiego  w Krakowie
23. Szkoła Podstawowa nr 86 im. Powstańców Śląskich w Krakowie
24. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie
25. XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej  w Krakowie
26. Szkoła Podstawowa nr 64 im. Tadeusza Kosciuszki w Krakowie
27. Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
28. Gimnazjum nr 20 im. Hugo Kołłątaja w Łodzi
29. Publiczne Gimnazjum nr 14 im. Roberta Szumana w Łodzi
30. Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu
31. Liceum Ogólnokształcące Nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu
32. Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie
33. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
34. Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Krakowie
35. Gimnazjum nr 3 im. Mistrzów Olimpijskich we Wrocławiu
36. Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
37. Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela w Krakowie
38. Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie
39. Szkoła podstawowa nr 156 im. ks. kard. A.S. Sapiehy w Krakowie
40. Szkoła Podstawowa nr 66 im. Edwarda Dembowskiego w Krakowie
41. Gimnazjum nr 15 im. Aleksego Rżewskiego w Łodzi
42. Publiczne Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
43. Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie
44. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli w Radomiu
45. Publiczna Szkoła Podstawowa "Na Głębokiem"w Szczecin
46. Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu
47. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu


Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. W sprawie przekazania nagród dla nauczycieli – liderów rowerowych oraz aktywnych uczniów będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie.
 

Ranking na najlepszy artykuł: Aby wziąc udział w głosowaniu, należy zarejestrować się w seriwisie
zaglosuj:
zobacz
autor pracy: 1
Kaśka Chrząszcz
1
dolnośląskie
sprawiedliwy@handel.pl
terra ---- DyLu2011--- 1
link terra