login:   haslo:   zarejestruj sie przypomnij dane
jak zarejestrować się jako członek druzyny rowerowej - uczeń
 
jak zarejestrować się jako lider rowerowy - nauczyciel
tytul: Regulamin konkursu ROWEROWA SZKOŁAtytul: wyniki konkursu Rowerowa Szkola 2013tytul: Rozstrzygnięcie konkursu Rowerowa Szkoła – edycja 2014tytul: Szkoły biorące udział w konkursie

Konkurs „Rowerowa Szkoła” – edycja 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Rowerowa Szkoła”, adresowanego do nauczycieli i uczniów szkól ponadgimnazjalnych, gimnazjów i końcowych klas szkół podstawowych oraz placówek szkolno-wychowawczych.

15 maja 2014r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Rowerowa Szkoła”, adresowanego do nauczycieli i uczniów szkól ponadgimnazjalnych, gimnazjów i końcowych klas szkół podstawowych oraz placówek szkolno-wychowawczych.

W konkursie nagradzane będą działania na rzecz popularyzacji komunikacji rowerowej oraz tworzenia szkoły przyjaznej rowerzyście, w szczególności wszelkie formy aktywności realizowane w ramach oferty projektu edukacyjnego Rowerowa Szkoła lub inne o podobnym celu i charakterze, zrealizowane w okresie od 1 stycznia do 30 października 2014.

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: dla uczniów; dla nauczycieli;  dla drużyn rowerowych (nauczyciel wraz z najaktywniejszymi uczniami) oraz dla placówek edukacyjnych.

Nagrodami w konkursie są:

  • nagroda główna dla najbardziej aktywnej szkoły: komplet elementów do wykonania wzorcowego parkingu rowerowego wraz z systemem monitoringu;
  • nagroda główna dla szkolnej drużyny rowerowych: bezpłatny udział krótkim obozie rowerowym ze znanym podróżnikiem rowerowym
  • wyróżnienia dla szkolnych drużyn rowerowych: bezpłatny udział w spotkaniach ze znanym podróżnikiem rowerowym
  • nagrody dla uczniów i nauczycieli: atrakcyjne akcesoria rowerowe (solidne zapięcia i oświetlenie)


Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się w odpowiednim dla danej kategorii panelu konkursowym na stronie internetowej: http://www.rowerowaszkola.pl.

Szczegóły konkursu, w tym lista kwalifikujących się działań, znajdują się w aktualnym Regulaminie.

Organizatorem konkursu jest Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, działająca w ramach ogólnopolskiej sieci organizacji rowerowych Miasta dla Rowerów. Konkurs został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Państwa Szkoła zarejestrowana jest już w naszym serwisie konkursowym.

Dane logowania Państwa Szkoły można odzyskać posługując się mechanizmem na stronie konkursu, przyciskiem "przypomnij dane".
Wystarczy wpisać Państwa mail, aby otrzymać odpowiedź z loginem i hasłem. Niezbędna pomoc znajduje się w artykule http://rowerowaszkola.pl/konkurs.php?dzial=2&kat=11.
Poza tym możecie Państwo uzyskać wyjaśnienia od administratora serwisu, mail:
kontakt@miastadlarowerow.pl

Cezary Grochwski
koordynator projektu Rowerowa Szkoła

Ranking na najlepszy artykuł: Aby wziąc udział w głosowaniu, należy zarejestrować się w seriwisie
zaglosuj:
zobacz
autor pracy: 1
Kaśka Chrząszcz
1
dolnośląskie
sprawiedliwy@handel.pl
terra ---- DyLu2011--- 1
link terra