tytul: Jak zalogowac się do konkursu jako członek drużynytytul: Jak zalogować się do konkursu jako lider rowerowy (nauczyciel)tytul: Jak działa serwis konkursowytytul: Ogłoszenie konkursowe: Konkurs Rowerowa Szkoła – edycja dolnośląska (rok 2013)tytul: Przedłużenie terminu zakończenia konkursu – edycja dolnośląska (rok 2013)tytul: Przedłużenie terminu zakończenia konkursu – edycja dolnośląska (rok 2013)tytul: Ogłoszenie wyników edycji dolnośląskiej konkursu Rowerowa Szkoła w 2013 rokutytul: newletter - przedłużenie terminu zamkniecia konkursu do 9 listopada

newsletter październik

22 października 2014r.

Drodzy Państwo,
30 października zamykamy tegoroczną ogólnopolską edycję konkursu internetowego "Rowerowa Szkoła".
Kilka dni, które pozostało do końca jest ostatnią szansą na opowiedzenia na łamach serwisu o wydarzeniach w Waszych szkołach związanych z rowerami.
Myślimy, że warto dołączyć do grona redaktorów serwisu. Wasza aktywność na pewno przysłużyłaby się jeśli nie od razu, to w najbliższej przyszłości bezpieczeństwu uczniów w drodze do szkoły.
Materiały, które udostępnicie, być może znajdą się również na Waszych szkolnych stronach internetowych lub tablicach ogłoszeń, a już na pewno informacja o wyróżnieniu, nagrodzie czy certyfikacie rowerowej szkoły.
Zwrócą uwagę nie tylko innych członków grona pedagogicznego, uczniów, ale i ich rodziców.
Przy nadarzającej się okazji rodzice poprą prorowerowe rozwiązania komunikacyjne, lub w zbliżających się wyborach samorządowych zagłosują na kandydatów, którzy takie postulaty umieszczą w swoim programie.
Twórzcie warunki by dzieciaki bezpiecznie jeździły po Waszych miastach.
Naprawdę warto szukać na to sposobów.
Nasz konkurs jest dobrym pretekstem!
Skorzystajcie z niego.

Mail został wysłany na adres podany przez Państwa do rejestracji w panelu konkursowym.
Aby przypomnieć hasło wystarczy skorzystać z przycisku "przypomnij dane" na stronie konkursowej
lub zwrócić się o przypomnienie danych rejestracyjnych pod adres:
kontakt@rowerowaszkola.pl

zespół redakcyjny