tytul: Jak zalogowac się do konkursu jako członek drużynytytul: Jak działa serwis konkursowytytul: Ogłoszenie konkursowe: Konkurs Rowerowa Szkoła – edycja dolnośląska (rok 2013)tytul: Przedłużenie terminu zakończenia konkursu – edycja dolnośląska (rok 2013)tytul: Przedłużenie terminu zakończenia konkursu – edycja dolnośląska (rok 2013)tytul: Ogłoszenie wyników edycji dolnośląskiej konkursu Rowerowa Szkoła w 2013 rokutytul: newsletter październiktytul: newletter - przedłużenie terminu zamkniecia konkursu do 9 listopada

Jak zalogować się do konkursu jako lider rowerowy (nauczyciel)

Konkurs "Rowerowa Szkoła" zakończony został w 2015 roku.
O ewentualnych kolejnych edycjach będziemy informować na bieżąco na niniejszej stronie oraz drogą mailową wszystkie palcówki i liderów rowerowych, którzy zarejestrowali byli w dowolnej edycji.

Wszystkie narzędzia konkursowe wraz z systemem rejestracji szkół do Projektu pozostały aktywne i można z nich korzystać po przeprowadzeniu rejestracji placówki. Rejestracja w na stronie , oprócz możliwości zdalnego publikowania na stronie rowerowaszkola.pl relacji z Państwa pro-rowerowej aktywności, zapewni automatyczne otrzymywanie informacji na temat kolejnych edycji projektu.

10 kwietnia 2012r.

Instrukcja rejestracji lidera rowerowego:

I. Należy wysłać maila do administratora serwisu wraz z deklaracją udziału szkoły w projekcie. [ POBIERZ WZÓR DELKARACJI ]

II. Po otrzymaniu informacji zwrotnej od administratora będzie możliwe logowanie i pełne korzystanie z serwisu.

Poniżej w formie "komiksu" przedstawiony został sposób korzystania z serwisu przez lidera rowerowego:

1. logowanie się
  2. edycja szkoły
  3. zatwierdzanie i zarządzanie składemn drużyny
  4. zatwierdzanie treści wprowadzanych przez członków drużyny:
  5. zatwierdzanie dziennika rowerzysty
  6. zatwierdzanie relacji