ico
ico restauracje ico bieżacy artykuł
ico łowiska ico imprezy wrześniowe
ico gosp. rybackie ico imprezy pażdziernikowe

Konkurs "Rowerowa Szkoła" zakończony został w 2015 roku.

O ewentualnych kolejnych edycjach będziemy informować na bieżąco na niniejszej stronie oraz drogą mailową wszystkie palcówki i liderów rowerowych, którzy zarejestrowali byli w dowolnej edycji.

Wszystkie narzędzia konkursowe wraz z systemem rejestracji szkół do Projektu pozostały aktywne i można z nich korzystać po przeprowadzeniu rejestracji placówki. Oprócz możliwości zdalnego publikowania na stronie rowerowaszkola.pl relacji z Państwa pro-rowerowej aktywności, zapewni automatyczne otrzymywanie informacji na temat kolejnych edycji projektu. Aby zarejestrować się, należy wysłac informację na adres:

kontakt@rowerowaszkola.pl

konkurs służy wzmocnieniu i monitorowaniu aktywności szkoly, nauczycieli i uczniów
  1. rejestrowana jest szkoła
  2. rejestrowani są nauczyciele
  3. przez nauczycieli rejestrowane są drużyny
  4. do drużyn zapisują się uczniowie
jak to działa w praktyce: Każdy może zarejstrowac się w serwisie. Nauczyciel, powinien przysłać wniosek o
  • nadanie mu praw administratora konta szkoły
  • nadanie mu praw administratora konta druzyny
Po otrzymaniu stosownych uprawnień, nauczyciel może dodawać artykuły do działu "relacje", powinien kontrolować członków swojej druzyny, zatwierdzać ich relacje i wykazy przejechanych kilometrów -------------------------------------------------------------- rejstrując sie w serwisie jako uczeń, uczestnik konkursu powinien zapisać się do właściwej drużyny. Może uzupełniać swój dziennik przejechanych rowerem kilonetrów oraz dodawać relacje.