Notice: Trying to get property 'ile' of non-object in /home/users/wir/wir_szkola2/site/new.rowerowaszkola.pl/public_html/class/class_Menu.php on line 801

Warning: get_object_vars() expects parameter 1 to be object, integer given in /home/users/wir/wir_szkola2/site/new.rowerowaszkola.pl/public_html/class/class_Menu.php on line 803

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/wir/wir_szkola2/site/new.rowerowaszkola.pl/public_html/class/class_Menu.php on line 805
wykazCyklopediaImg05
logo WIR

wykazCyklopediaImg05

ekspertyzy
Pierwszy egzamin!
2022-06-13

Pierwsi wrocławscy uczniowie przygotowani w stylu holenderskim do jazdy rowerem.

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 68 odbył się pierwszy we Wrocławiu praktyczny egzamin na kartę rowerową w pełnej* formule holenderskiej, w rzeczywistym ruchu drogowym!

Egzamin „holenderski” na kartę rowerową w Polsce.
2022-03-10

Powszechnie wiadomo, ze Holandia jest rowerową stolicą świata. Holendrzy dopracowali się też najlepszego na świecie sposobu szkolenia i egzaminowania rowerzystów. Ten system można wprowadzić również w Polsce.

Cykl Seminarium:
2022-04-07

Bezpieczeństwo ruchu drogowego i efektywne szkolenie rowerzystów.
Najlepsza praktyka w Polsce i w Europie.
Cykl spotkań online dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego i edukatorów rowerowych.

Rowerowe przepisy: podstawy
2022-03-10

Kto jest rowerzystą: Zgodnie z prawem rowerzystą jest osoba poruszająca się akurat na rowerze. Gdy rowerzysta zsiądzie z roweru staje się pieszym. Pieszym jest też dziecko na rowerze poniżej 10 roku życia, która w związku z tym może poruszać się po chodniku.

zapoznaj się z przepisami drogowymi

opis fotografii
opis fotografii
...
info
Strona opracowana w ramach projektu Rowerowa Szkoła Aktywności Obywatelskiej, który realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.