pokazuje intro

aktualnosci o projekcie onas - static

AKTUALNOŚCI Reforma karty rowerowej Na bazie wielu lat doświadczeń i niezliczonych bezpośrednich kontaktów ze szkołami w ramach prowadzenia Rowerowej Szkoły sformowaliśmy założenia koniecznej reformy systemu szkolenia rowerzystów w Polsce, aby stał się (...)

O PROJEKCIE

Reforma karty rowerowej

Na bazie wielu lat doświadczeń i niezliczonych bezpośrednich kontaktów ze szkołami w ramach prowadzenia Rowerowej Szkoły sformowaliśmy założenia koniecznej reformy systemu szkolenia rowerzystów w Polsce, aby stał się on bardziej efektywny i  lepiej odpowiadał współczesnym wyzwaniom.

„Rowerowa Szkoła” to ogólnopolski projekt edukacyjnym skierowany do dzieci i młodzieży liceów, gimnazjów i ostatnich klas szkół  podstawowych.

Podstawowymi celami projektu są: promocja codziennej jazdy rowerem wraz z praktyczną podpowiedzią jak to robić bezpiecznie oraz zainicjowanie i wsparcie zmian w szkołach, aby stały się one bardziej przyjazne rowerzystom.

Istota projektu polega na ukazaniu odbiorcy szerszego kontekstu powszechnego wykorzystywania roweru (...)

Projekt „Rowerowa Szkoła” realizowany jest w ramach ogólnopolskiej sieci organizacji rowerowych Miasta dla Rowerów Operatorem projektu jest Wrocławska

Inicjatywa Rowerowa.

Miasta dla Rowerów (MdR) to ogólnopolska sieć organizacji i osób działających na rzecz praw rowerzystów i popularyzacji roweru jako przyjaznego dla środowiska środka transportu w mieście i poza nim.