tytul: o projekcietytul: wiedzatytul: pomocetytul: dla nauczycielitytul: konkurstytul: certyfikattytul: kontakttytul: en
pokazuje intro

Rozstrzygnięcie konkursu "Rowerowa Szkoła" edycja ogólnopolska 2012/2013

Z ogromną radością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu w projekcie  Rowerowa Szkoła. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ogromem pracy włożonym przez szkoły na rzecz edukacji dotyczącej roweru jako środka transportu (...)

Z ogromną radością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu w projekcie  Rowerowa Szkoła. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ogromem pracy włożonym przez szkoły na rzecz edukacji dotyczącej roweru jako środka transportu w mieście. Cieszy nas entuzjazm nauczycieli, cieszy zaangażowanie uczniów, cieszą w końcu relacje z działań w placówkach edukacyjnych w całej Polsce. W tej edycji jury postanowiło wyróżnić 12 szkół.

Podium należy do następujących:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. B. Orlińskiego we Wrocławiu
II miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 7 im. ks. Stanisława Konarskiego w Białymstoku
III miejsce – V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku

Pozostałe szkoły wyróżnione w konkursie:

4. Gimnazjum nr 34 w Szczecinie
5. Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu
6. Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu
7. Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach
8. Gimnazjum nr 28  im. Kawalerów Orderu Orła Białego we Wrocławiu
9. Szkoła Podstawowa Nr 74 w Szczecinie
10. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 10 im. Janusza Korczaka
11. Szkoła Podstawowa im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach
12. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Lublinie

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Państwa wkład w edukację pro rowerową jest bardo istotny. Cieszymy się, że nasz entuzjazm do dwóch kół możemy dzielić właśnie z Wami.

W sprawie odbioru nagród będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie.

Zainteresowanych szczegółowym rankingiem szkół prosimy o kontakt.

UWAGA:

Podczas ocenia jury nie brało pod uwagę relacji dodanych w czerwcu br. Za aktywności czerwcowe, dla szkól spoza Wrocławia i Dolnego Śląska przewidziane zostały dodatkowe nagrody.

Zespół projektowy "Rowerowa Szkoła"