tytul: o projekcietytul: wiedzatytul: pomocetytul: dla nauczycielitytul: konkurstytul: certyfikattytul: kontakttytul: en

Zaproszenie do udziału w konkursie Rowerowa Szkoła

13 marca 2013r.

Drodzy nauczyciele, drodzy uczniowie.
Pierwsze oznaki wiosny budzą nas nieśmiało z zimowego zastoju. Projekt *Rowerowa Szkoła* także podąża za nową energią, właśnie startuje jego druga edycja. Zapraszamy do odkurzenia swoich rowerów i pedałowania, uporządkowania i pogłębiania wiedzy z zakresu udziału jednośladów w zmianach na rzecz miasta przyjaznego ludziom, edukacji w temacie bezpieczeństwa na drodze oraz do dobrej zabawy. Certyfikaty Rowerowych Szkół, bezpieczne parkingi dla jednośladów jak i  atrakcyjne akcesoria rowerowe, wycieczki rowerowe, a także relacje z większych wypraw prezentowane przez znanego podróżnika rowerowego, prelekcje edukacyjne i pomoce naukowe z obszaru wychowania komunikacyjnego; to tylko część korzyści związanych z przystąpieniem do naszego projektu. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja nie tylko powtórzy sukces poprzedniej, lecz przyciągnie jeszcze więcej szkół, nauczycieli i uczniów.

Aby dołączyć do konkursu wystarczy zarejestrować się na naszej stronie:
a następnie wysłać maila ze skanem dokumentu (do pobrania TUTAJ) na adres:
kontakt@rowerowaszkola.pl

UWAGA! Szkoły, które rejestrowały się w naszym systemie w poprzedniej edycji nie muszą robić tego ponownie, a jedynie wysłać skan dokumentu z podpisem uprawnionego nauczyciela i pieczątką szkoły.

Na wszelkie pytania i inne kwestie odpowiadamy pod adresem mailowym:
kontakt@rowerowaszkola.pl
oraz podczas dyżurów telefonicznych pod numerem:
w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek w godz. 11:00 – 17:00